• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100009201648969

Anasayfa

2015 – 2016 Yılı Paskalya ara tatilinde 2 kur olarak planlamış oldugumuz eğitim ve öğretim hizmetlerimizin 6 günlük 1. Kur’u başlamıştır öğrencilerimize başarılar dileriz.
Eğitim merkezimizde Belçika Diyanet Vakfı öncülüğünde 14-18 yaş grubundaki kızlara yönelik eğitim kampı düzenlendi kampa katılacak kız öğrencilerimiz bugün merkezimize giriş yaptılar. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
Eğitim faaliyetlerinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle de adından söz ettiren eğitim merkezimizde, bugün kadın kollarımız tarafından öğrencilerimiz yararına lahmacun günü tertip edildi. Emeği geçen kadın kollarımıza ve ilgi gösteren misafirlerimize teşekkür ediyoruz.
Eğitim merkezimizde bir haftalık kurs sona erdi. Dînî ve Ahlâkî derslerin yanı sıra sosyal faaliyetlerle, eğitici – öğretici oyunlarla, futbol müsabakalarıyla ve eğitsel kol çalışmalarıyla programı tamamlayan öğrencilerimiz bugün evlerine dönüyorlar. Eğitim merkezi olarak öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
2015 - 2016 yılı 1. dönemini tamamlayan öğrencilerimize karneleri dağıtıldı. Öğrenci velilerimizinde katıldıkları programda sınıf birincileri ve dönem birincilerine hocaları tarafından hediyeleri takdim edildi. Program ilahi grubumuzun dinletisi ve müdürümüzün konuşması ile sona erdi.
2015 Yılbaşı ara tatili 2. kur başarıyla tamamlanmıştır. Bir çok öğrencimiz velileriyle kurstan ayrılırken paskalya ara tatili için yeniden kayıt başvurusunda bulunarak memnuniyetlerini bizimle paylaştılar.
2015 Yılbaşı ara tatili 1. kur başarıyla tamamlanmıştır. Öğrencilerimiz aldıkları eğitimin yanı sıra sosyal etkinliklerle unutulmaz anlar yaşadılar. Kursumuz 26/12/2015 tarihinde veda programıyla sonlandırılmıştır.
2015 - 2016 Eğitim ve Öğretim yılında Houthalen Eğitim Merkezimiz 3 ayın sonunda mini bir sınıflar arası bilgi yarışması düzenlendi . yarışmaya katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
"Halka hizmet Hakk'a hizmettir" bilinciyle İslam'a hizmeti gaye edinen ve 2015-2016 yılında da Eğitim ve Öğretim faaliyetlerine ara vermeden devam etmekte olan eğitim merkezimiz, yeni atanan hocalarımız İlkay YILMAZ ve Fazıl ACAR ile birlikte eğitim kadrosunu daha da güçlendirmiştir. İşinin ehli personeli ve eğitim için her türlü imkanı içinde barındıran fiziki şartlarıyla geleceğin teminatı olan yavrularımıza hizmete devam etmektedir.
16/10/2015 Cuma günü Sayın müşavir vekilimiz Dr. Adil Şahin ve Belçika Diyanet Vakfı genel müdürümüz Coşkun Beyazgül Eğitim Merkezimizi ziyaret ettiler. Gelen öğrencilere Kur'an Ve Din eğitimi ile ilgili ufuk açıcı sohbette bulundular, kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
 7 
 
Video
Saat
DIYANET TV & RADYO