• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100009201648969

Anasayfa

Eğitim merkezimizin geleneksel hale gelen kermes ve yarışma programlarının üçüncüsü 30 nisan ve 1 mayıs tarihleri arasında merkezimiz bahçesinde gerçekleştirildi, yoğun bir katılımın olduğu programımızda sureler, Yasin-i Şerif, Aşr-ı Şerif ve hutbe kategorisinde yarışan öğrencilerimizden dereceye girenlere ödüllerini Diyanet İşleri Başkan Yardımcımız Prof.Dr Mehmet Emin ÖZAFŞAR, Diyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürümüz Prof.Dr Halife KESKİN, Brüksel Din Hizmetleri Müşavirimiz Dr. Adil ŞAHİN ve Belçika Diyanet Vakfı Genel Müdürümüz Coşkun BEYAZGÜL takdim ettiler.
Duyuru: 30/04/2016 - 01/05/2016 tarihlerinde yapacak olduğumuz kermes programında sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız. Houthalen Eğitim Enstitüsü
2015 – 2016 Yılı Paskalya ara tatilinde 2 kur olarak planlamış oldugumuz eğitim ve öğretim hizmetlerimizin 6 günlük 2. Kur’u başlamıştır öğrencilerimize başarılar dileriz.
2015 – 2016 Yılı Paskalya ara tatilinde 2 kur olarak planlamış oldugumuz eğitim ve öğretim hizmetlerimizin 6 günlük 1. Kur’u başlamıştır öğrencilerimize başarılar dileriz.
Eğitim merkezimizde Belçika Diyanet Vakfı öncülüğünde 14-18 yaş grubundaki kızlara yönelik eğitim kampı düzenlendi kampa katılacak kız öğrencilerimiz bugün merkezimize giriş yaptılar. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
Eğitim faaliyetlerinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle de adından söz ettiren eğitim merkezimizde, bugün kadın kollarımız tarafından öğrencilerimiz yararına lahmacun günü tertip edildi. Emeği geçen kadın kollarımıza ve ilgi gösteren misafirlerimize teşekkür ediyoruz.
Eğitim merkezimizde bir haftalık kurs sona erdi. Dînî ve Ahlâkî derslerin yanı sıra sosyal faaliyetlerle, eğitici – öğretici oyunlarla, futbol müsabakalarıyla ve eğitsel kol çalışmalarıyla programı tamamlayan öğrencilerimiz bugün evlerine dönüyorlar. Eğitim merkezi olarak öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
2015 - 2016 yılı 1. dönemini tamamlayan öğrencilerimize karneleri dağıtıldı. Öğrenci velilerimizinde katıldıkları programda sınıf birincileri ve dönem birincilerine hocaları tarafından hediyeleri takdim edildi. Program ilahi grubumuzun dinletisi ve müdürümüzün konuşması ile sona erdi.
2015 Yılbaşı ara tatili 2. kur başarıyla tamamlanmıştır. Bir çok öğrencimiz velileriyle kurstan ayrılırken paskalya ara tatili için yeniden kayıt başvurusunda bulunarak memnuniyetlerini bizimle paylaştılar.
2015 Yılbaşı ara tatili 1. kur başarıyla tamamlanmıştır. Öğrencilerimiz aldıkları eğitimin yanı sıra sosyal etkinliklerle unutulmaz anlar yaşadılar. Kursumuz 26/12/2015 tarihinde veda programıyla sonlandırılmıştır.
 7 
 
Video
Saat
DIYANET TV & RADYO