• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100009201648969

Anasayfa

Paskalya Nisan ara tatilinde hafta sonu devamlı gelen 53 öğrencimizin dahilinde 1. kurda toplam 62 öğrenciye ve 2. kurda toplam 55 öğrenciye eğitim verildi. Derslerin yanı sıra yapılan sosyal etkinliklerle öğrencilerimiz unutamayacakları anılar geride bıraktılar.
2015 Paskalya (Nisan ara tatili) programımız 2 kur şeklinde yapılacaktır. Kurs süresince Kur’an-ı Kerim ve Dini Bilgiler eğitiminin yanında sosyal faaliyetlerde icra edilecektir.
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Sayın M.Emin Özafşar, D.İ.B. Dış ilişkiler Genel Müdürü Prof.Dr.Sayın Halife Keskin, D.İ.B. Dini Yayınlar Genel Müdürü Dr. Sayın Yüksel Salman, Eğitim Merkezimizi Onurlandırdılar.
HOUTHALEN – Belçika Diyanet Vakfı tarafından alınarak hizmete sokulan Houthalen Eğitim Merkezinde faaliyetler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu yaz dönemi için planlanan programlar da belirlendi. Belçika’nın Flaman kesiminde yer alan Houthalen Diyanet Eğitim Merkezi’nde, temel din bilgisi, Kur’an-ı Kerim ve Ahlak derslerinin verildiği kurs döneminde öğrenciler aynı zamanda sosyal faaliyetler, masa tenisi, futbol, basketbol, yüzme, güreş
Belçika Diyanet Vakfı tarafından alınarak hizmete sokulan Houthalen Eğitim Merkezinde bu yaz dönemi için planlanan programlar tamamlandı. Houthalen Diyanet Eğitim Merkezi’nde bu yaz dönemi için 2013 yaz dönemi için 80 yatılı, 35 gündüz programı olmak üzere ilk etapta toplam 115 öğrenci kayıt yaptırdı. Temel din bilgisi, Kur’an-ı Kerim ve Ahlak derslerinin verildiği kurs döneminde öğrenciler aynı zamanda sosyal faaliyetler, masa tenisi, futbol, basketbol, yüzme, güreş, park gezileri gibi sportif faaliyetlerde de bulundular.
Houthalen Eğitim Enstitümüzde Yatılı Yaz Kur’an Kursu kayıtları devam ediyor Eğitim Enstitümüz "Gel bu yaz Kur’an’ı kalbine yaz" sloganıyla 80 yatılı, 35 gündüzlü olmak üzere toplam 115 öğrencisiyle, 1 Temmuz Pazartesi günü eğitim ve öğretime başladı.
... 10 ...
 
Video
Saat
DIYANET TV & RADYO